СПРОВОДЛИВ ЛЕПАК 9 мл

531,00 ден.   Спореди

Леми без лемило, со спроводливо лепило. Нанесете го долготрајниот и цврст лепак на металните делови и оставете го да се исуши.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 531,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Леми без лемило, со спроводливо лепило. Нанесете го долготрајниот и цврст лепак на металните делови и оставете го да се исуши.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка