Спреј за подмачкување 3

320,00 ден.   Спореди

Спреј за подмачкување кој штити од влага и ‘рѓа и создава водоотпорен слој.
Соодветен за употреба на кочници, преносници, кабли, ланци, земјоделски машини, врати итн.
Начин на употреба: Пр...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Еуростил http://euro-stil.com.mk/   Детали 320,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Спреј за подмачкување кој штити од влага и ‘рѓа и создава водоотпорен слој.
Соодветен за употреба на кочници, преносници, кабли, ланци, земјоделски машини, врати итн.
Начин на употреба: Протресете пред употреба, а потоа испрскајте директно на сува и чиста површина.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка