Спреј за отстранување инсекти

250,00 ден.   Спореди

Благодарение на напредната швајцарска технологија овој спреј ефективно отстранува инсекти, маслени наслаги, измет од птици, смола и останати органски остатоци.
Безбеден за каросеријата на автом...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Еуростил http://euro-stil.com.mk/   Детали 250,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Благодарение на напредната швајцарска технологија овој спреј ефективно отстранува инсекти, маслени наслаги, измет од птици, смола и останати органски остатоци.
Безбеден за каросеријата на автомобилот, сите пластични, винилни, стаклени и хромирани површини.
Начин на употреба:
1. Проверете дали површината е ладна.
2. Протресете пред употреба.
3. Рамномерно испрскајте на површината од далечина од 20 cm.
4. Чекајте 3-5 min.
5. Пребришете ја површината со крпа или сунѓер за да ги отстраните остатоците.
6. Исплакнете со млаз вода и исполирајте ја површината со мека крпа.
Напомена: Да не се користи на топла површина! На наведената цена следува актуелен попуст од -20%.
Попустот ќе биде вкалкулиран по поставување на нарачката. *Важност на акцијата: од 08.02 до 14.02.2016

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка