Спреј за маска 3

280,00 ден.   Спореди

Спреј за маска - 750ml
За чистење на сите пластични површини во ентериерот на возилото.
Ја освежува бојата на пластиката и штити од UV зраци.
Достапни ароми: Vanilla, Lemon, Ocean, ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Еуростил http://euro-stil.com.mk/   Детали 280,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Спреј за маска - 750ml
За чистење на сите пластични површини во ентериерот на возилото.
Ја освежува бојата на пластиката и штити од UV зраци.
Достапни ароми: Vanilla, Lemon, Ocean, Black, New Car

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка