СПРЕЈ ЗА ДУПНАТА ГУМА

590,00 ден.   Спореди

Помош за дупната гума без промена на тркало Спрејот ги затвара дупките во гумата и повторно ја надувава. Се применува за сите видови гуми без црево за пумпање.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 590,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Помош за дупната гума без промена на тркало Спрејот ги затвара дупките во гумата и повторно ја надувава. Се применува за сите видови гуми без црево за пумпање.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка