Спреј за бандажи 4

Спреј за бандажи 4

350,00 ден.   Спореди

WHEEL CLEAN има брзо дејствувачка формула што ги отстранува наталожената прашина и мрсни флеки и дава сјај брзо и ефективно.
Ова средство е безопасно за гумите и може да се употребува на сите в...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Еуростил http://euro-stil.com.mk/   Детали 350,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


WHEEL CLEAN има брзо дејствувачка формула што ги отстранува наталожената прашина и мрсни флеки и дава сјај брзо и ефективно.
Ова средство е безопасно за гумите и може да се употребува на сите видови бандажи: алуминиумски, метални, фарбани и пластични, но не и на хромирани тркала.
Упатство за употреба:
1. Измијте ги бандажите со чиста вода за да се отстрани површинската нечистотија.
2. Испрскајте го директно бандажот по целата површина.
3. Истријте ги бандажите со сунѓер.
4, Оставете средството да делува на тркалото 1 минута пред да се измие со чиста вода. Оставете сами да се исушат.
Пакување од 500 ml

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка