Спојници за црево 2 ком

40,00 ден.   Спореди

2 Tube connectors, ø 5 mm, green
These tube connectors are able to link 2 tubes. They can be perfectly used if a tube has been shortened too much or if a tube has to be extended.[S]
8036 2...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Аква шоп http://aquashop.com.mk   Детали 40,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


2 Tube connectors, ø 5 mm, green
These tube connectors are able to link 2 tubes. They can be perfectly used if a tube has been shortened too much or if a tube has to be extended.[S]
8036 2 Tube connectors, ø 5 mm, green

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка