Специјален сврдел за метал

413,00 ден.   Спореди

Особено долг век на траење и прецизни дупки.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 413,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Особено долг век на траење и прецизни дупки.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка