Софтвер за материјално работење со интернет продажба и таблет "Каса"

18.300,00 ден.   Спореди

Софтвер „Каса" (лиценца за еден компјутер) е концепирана така да може да функционира на еден сервер,од каде ке ја користат клиенти од различни дестинации (пример повеќе продажни места, канцеларии...) ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Некст Компјутери http://www.superkompjuter.com Детали 18.300,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Софтвер „Каса" (лиценца за еден компјутер) е концепирана така да може да функционира на еден сервер,од каде ке ја користат клиенти од различни дестинации (пример повеќе продажни места, канцеларии...) Во апликацијата „Каса“е вметнато целокупно материјално работење: -Работење во малопродажба со неограничен број на каси, со вадење на фискални сметки. -Фактурирање и издавање испратница до купувачот и евиденција на плакање по клиенти. -Влезни фактури со евиденција на плакање до добавувачите. -Внесување на артикли со нивни бар кодови, конфигурирање на продажна цена, задавање на рабат по купувачи и временски, како и водење на залиха за секој артикал. -Задавање на деловници, вработени, евиденција на работно време. -Попис на стока како и ПЛТ и ЕТ. -Составување на производ по зададени нормативи со раздолжување на залихата. - Каса е во склоп на интернет додатна апликација за WEB продажба и веке сте спреми за ON-LINE - Работи и Таблет со Android OS. Повеке инфо на 070320517 (6-12 рати!)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка