СОНДИ Z4S-200

2.124,00 ден.   Спореди

Сет од сонди за електричен мерен инструмент CAT II изработени од силикон.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.124,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Сет од сонди за електричен мерен инструмент CAT II изработени од силикон.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка