СОНДА SKS KLEPS 30 SW - ЦРНА

413,00 ден.   Спореди

Сонда со ротирачки стеги и флексибилна основа. Специјалната форма овозможува лесно држење на жици со дијаметар и до 4 mm Ø.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 413,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Сонда со ротирачки стеги и флексибилна основа. Специјалната форма овозможува лесно држење на жици со дијаметар и до 4 mm Ø.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка