Солар систем 300/6 со плочести колектори од 6 м2 и бојлер 300 л.

70.742,00 ден.   Спореди

за фамилија од 6 до 8 члена или мал ресторант. Топла вода под притисок, сигурносно стакло. Гаранција 5 г. Колекторот и бојлерот се една целина поставени на кров. Системот дава топла вода под притисок....

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Еко солар http://ecosolar.mk/   Детали 70.742,00 ден.

пред 9 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


за фамилија од 6 до 8 члена или мал ресторант. Топла вода под притисок, сигурносно стакло. Гаранција 5 г. Колекторот и бојлерот се една целина поставени на кров. Системот дава топла вода под притисок. Има 300 лит.бојлер и три колектори по 2м2. Во цената е вклучена и металната база. Бојлерот има изолација 10цм. поплиуретан( пјур пена) и нема опасност од замрзнување. Во колекторот има антифриз. Гаранција 5 год.на бојлер, 7 год на соларен колектор.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка