Солар систем 120/2 со плочест колектор од 2 м2 и бојлер 120 л.

30.938,00 ден.   Спореди

за фамилија од 2 до 3 члена. Дава топла вода под притисок, има 4мм сигурносно стакло.Гаранција 5 г. Колекторот и бојлерот се една целина поставени на кров. Системот дава топла вода под притисок. Има 1...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Еко солар http://ecosolar.mk/   Детали 30.938,00 ден.

пред 9 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


за фамилија од 2 до 3 члена. Дава топла вода под притисок, има 4мм сигурносно стакло.Гаранција 5 г. Колекторот и бојлерот се една целина поставени на кров. Системот дава топла вода под притисок. Има 120 лит.бојлер и колектор од 2м2. Во цената е вклучена и металната база. Бојлерот има изолација 10цм. полиуретан( пјур пена) и нема опасност од замрзнување. Во колекторот има антифриз. Гаранција 5 год.на бојлер, 7 год на соларен колектор.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка