СОЛАРНО КАМЕН-СВЕТЛО

1.003,00 ден.   Спореди

Дење привлечен украс, а ноќе практично светло за Вашата градина. Лесно се инсталира без поврзување кабли и заштедува многу енергија. Вградениот систем за соларна енергија Ве ослободува од секојдневно ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.003,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Дење привлечен украс, а ноќе практично светло за Вашата градина. Лесно се инсталира без поврзување кабли и заштедува многу енергија. Вградениот систем за соларна енергија Ве ослободува од секојдневно менување на батерии.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка