СОЛАРНИ СИЈАЛИЧКИ, 100 ЛЕД, ТОПЛО БЕЛА

2.882,00 ден.   Спореди

Независно од сокети преку соларниот модул. Забавно осветлување и украсување во лето. Моќен 1 W соларен модул обезбедува оптимално полнење. Може да се фиксира на подот, да се постави на ѕид или исто та...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.882,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Независно од сокети преку соларниот модул. Забавно осветлување и украсување во лето. Моќен 1 W соларен модул обезбедува оптимално полнење. Може да се фиксира на подот, да се постави на ѕид или исто така на јарбол. Со помош на копче на задната страна на модулот, може да изберете од 8 различни типови на работа. Опремени се со 100 LED диоди.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка