СОЛАРНИ ПОДВОДНИ РЕФЛЕКТОРИ

2.891,00 ден.   Спореди

Трите светлосни емитери може да се постават и користат во вода (рибници, крајбрежни позиции, водопади и сл.) како и на копнени позиции и објекти за ефективно осветлување. За постабилно поставување во ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.891,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Трите светлосни емитери може да се постават и користат во вода (рибници, крајбрежни позиции, водопади и сл.) како и на копнени позиции и објекти за ефективно осветлување. За постабилно поставување во водни амбиенти (дна), чиниите под светлосните емитери се полнат со камења. Моќниот, кристален, соларен модул може да се монтира на разни точки во непосредната околина (на колец, ограда, шипки и сл.) со што се изразува неговата универзалност во примената. Светлото се вклучува автоматски во услови на стемнување и автоматски се исклучува во услови на разденување.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка