СОЛАРНА ЅИДНА СВЕТИЛКА SHINE

3.599,00 ден.   Спореди

Ѕидната светилка направена од цврст не'рѓосувачки челик е опремена со бела светлечка диода и е погодна за осветлување на подови или ѕидови. Интегрираниот сензор за светлина ја вклучува автоматската св...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 3.599,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Ѕидната светилка направена од цврст не'рѓосувачки челик е опремена со бела светлечка диода и е погодна за осветлување на подови или ѕидови. Интегрираниот сензор за светлина ја вклучува автоматската светлина во темнина и се исклучува кога ќе почне да зазорува.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка