Соларна светилка

4.425,00 ден.   Спореди

Идеална за осветлување на двор, патека, приод. Автоматски се пали кога снемува сонце.
Идеална за осветлување на двор, патека, приод. Автоматски се пали кога снемува сонце.
Изработена од пла...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 4.425,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Идеална за осветлување на двор, патека, приод. Автоматски се пали кога снемува сонце.
Идеална за осветлување на двор, патека, приод. Автоматски се пали кога снемува сонце.
Изработена од пластика.
Димензии : висина 36 см со дијаметар 6 см.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка