СОЛАРНА СВЕТИЛКА ""SUNNY""

3.127,00 ден.   Спореди

Aтрактивна соларна светилка od нерѓосувачки челик со две апликации. Можете да ја искористite оваа светилка као ѕидна или да ја извадите од ѕидниот држач и да ја поставите на вашата градина на втори...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 3.127,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Aтрактивна соларна светилка od нерѓосувачки челик со две апликации. Можете да ја искористite оваа светилка као ѕидна или да ја извадите од ѕидниот држач и да ја поставите на вашата градина на вториот држач кој е вклучен во испораката. Монтирањето на светилката е мошне едноставно и брзо. Атрактивната комбинација од нерѓосувачки челик и стакло, и атрактивниот дизајн изгледаат одлично и на дневна светлина. Со стемнувањето моќните LED диоди и интегрираната призматична единица ја распрснува светлината со многу импресивен ефект.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка