СОЛАРНА СВЕТИЛКА ЗА НА ЅИД СО RIP Duo

4.695,00 ден.   Спореди

Идеално за влезови или за во градина. А моќниот 1 W соларен модул обезбедува оптимално надополнување во есен и зима. Супер светлата бела 1 W LED светилка вградена во центарот обезбедува оптимална зашт...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 4.695,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Идеално за влезови или за во градина. А моќниот 1 W соларен модул обезбедува оптимално надополнување во есен и зима. Супер светлата бела 1 W LED светилка вградена во центарот обезбедува оптимална заштеда на енергија за осветлување за 50.000 часа. Должината на кабелот помеѓу центарот и соларниот модул е ​​5 м. Агол на детекција 120 степени.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка