СОЛАРНА ЛЕД- ЛАМБА ЗА ГРАДИНА Inox

590,00 ден.   Спореди

Соларна ламба од нерѓосувачко железо за прекрасна атмосфера во Вашата градина. Автоматско активирање во приквечерието со помош на вграден сензор (бели LED диоди). Лесна инсталација без кабли и осветлу...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 590,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Соларна ламба од нерѓосувачко железо за прекрасна атмосфера во Вашата градина. Автоматско активирање во приквечерието со помош на вграден сензор (бели LED диоди). Лесна инсталација без кабли и осветлување до 8 часа.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка