СОЛАРНА ЛАМПА SUNNY СО PIR 1

3.009,00 ден.   Спореди

Свети само по барање. Ова дава различни опции за употреба во градина или на кампување. Едноставно ставете ја во земја и подготвена е. Вградените батерии се полнат преку соларни ќелии во текот на денот...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 3.009,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Свети само по барање. Ова дава различни опции за употреба во градина или на кампување. Едноставно ставете ја во земја и подготвена е. Вградените батерии се полнат преку соларни ќелии во текот на денот. Светлото се вклучува за 50 секунди во темнина или при откривање на движење (промени во топлина). А 0,25 W светло-бели LED сијалички обезбедуваат најдобро можно осветлување. Одлично функционира дури и во есен и зима, бидејќи енергија е потребна само за откривање на движење.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка