Соларна капа

590,00 ден.   Спореди

Интересен гаџет за млади и стари. Дозволете му на малото вентилаторче да го лади Вашето лице напојувајќи се преку сончевата ќелија.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 590,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Интересен гаџет за млади и стари. Дозволете му на малото вентилаторче да го лади Вашето лице напојувајќи се преку сончевата ќелија.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка