Соларна заштита за акумулатор SE 1500 ICP

12.556,00 ден.   Спореди

Уредот е отпорен на неповолни временски услови и е лесен за употреба. За производство на електрична енергија потребно е само дневна светлина. Дури при облачно време може да се обезбеди енергија од 12...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 12.556,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Уредот е отпорен на неповолни временски услови и е лесен за употреба. За производство на електрична енергија потребно е само дневна светлина. Дури при облачно време може да се обезбеди енергија од 12 V. Секако е вклучена и заштитата.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка