СОЛАРНА ЗАШТИТА ЗА АКУМУЛАТОРИ 2,4W

2.537,00 ден.   Спореди

Се избегнуваат стартните проблеми после подолго време неактивност Полнете ги батериите со сончева енергија Заборавете ги стартните проблеми после долго стоење за одмори или зимски паузи. Поставете ја ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.537,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Се избегнуваат стартните проблеми после подолго време неактивност Полнете ги батериите со сончева енергија Заборавете ги стартните проблеми после долго стоење за одмори или зимски паузи. Поставете ја едноставно заштитната соларна батерија позади шофершајбната и спојте ја на пример преку отворот –приклучок за цигари. Истотака и при облачно небо авто-батеријата ќе се полни. Функционира кај автомобили, камп приколки, трактори и друго.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка