СОЛАРНА ВРЕМЕНСКА СТАНИЦА RMR 802

3.009,00 ден.   Спореди

Соларниот модул на станицата апсорбира светлина со што се напојува со енергија и влијае на животниот век на батеријата.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 3.009,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Соларниот модул на станицата апсорбира светлина со што се напојува со енергија и влијае на животниот век на батеријата.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка