СОЛАРНА ВРЕМЕНСКА СТАНИЦА 806

4.661,00 ден.   Спореди

Соларна радио и временска станица со предупредување за замрзнување. Соларниот модул на станицата ја апсорбира светлината со што ја полни батеријата.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 4.661,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Соларна радио и временска станица со предупредување за замрзнување. Соларниот модул на станицата ја апсорбира светлината со што ја полни батеријата.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка