СОЛАРНА ВГРАДБЕНА СИЈАЛИЦА

1.003,00 ден.   Спореди

Оваа вградбена сијалица од челик што не нерѓосува и со напојување од 2 NiMH батерии кои се полнат преку сончева светлина преку вградениот соларен панел ги осветлува и најтемните делови од Вашата прост...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.003,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Оваа вградбена сијалица од челик што не нерѓосува и со напојување од 2 NiMH батерии кои се полнат преку сончева светлина преку вградениот соларен панел ги осветлува и најтемните делови од Вашата просторија. Двете вградени ЛЕД диоди функционираат како сијалици и се активираат автоматски преку интегрираниот сензор.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка