СОЛАРЕН LED СИСТЕМ ЗА ОСВЕТЛУВАЊЕ

4.720,00 ден.   Спореди

Kористете jа дома, во бараката со алати или на кампување. Оваа светилка со 10 бели LED диоди може да се користи насекаде. Преку моќните 2 W соларни модули и сончевата светлина, вградените повторно по...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 4.720,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Kористете jа дома, во бараката со алати или на кампување. Оваа светилка со 10 бели LED диоди може да се користи насекаде. Преку моќните 2 W соларни модули и сончевата светлина, вградените повторно полниви батерии се наполнети. Доколку е потребно, можете да ја вклучите или исклучите светлината преку прекинувач. Интензитетот на светлината може да се прилагоди со користење на 5 до 10 LED диоди со помош на прекинувачот. USB конекторот овозможува полнење на широк спектар на уреди како што е MP3 плеер.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка