СОЛАРЕН ЧАСОВНИК СО ПРОЖЕКТОР RM 336 PES

6.077,00 ден.   Спореди

Кај овој часовник со прожектор адаптерот не мора да биде вклучен. Едноставно извадете ги соларните батерии, наполнете ги на сонце и потоа повторно ставете ги. Вградениот светлосен сензор автоматски ја...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 6.077,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Кај овој часовник со прожектор адаптерот не мора да биде вклучен. Едноставно извадете ги соларните батерии, наполнете ги на сонце и потоа повторно ставете ги. Вградениот светлосен сензор автоматски ја исклучува проекцијата при силна светлина. Овие две опции го карактеризираат +ECO- часовникот со прожектор како корисен производ за заштеда на електричната енергија.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка