СОЛАРЕН ТЕРМОМЕТАР

2.124,00 ден.   Спореди

Соларен дигитален термометар кој се инсталира на прозорци. Можност за мерење на температура (надвор/внатре) со автоматски светлосен дисплеј кој работи на соларна енергија.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.124,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Соларен дигитален термометар кој се инсталира на прозорци. Можност за мерење на температура (надвор/внатре) со автоматски светлосен дисплеј кој работи на соларна енергија.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка