Соларен термометар WS 7008

1.180,00 ден.   Спореди

Мин/Макс приказ, Погоден за користење на маса и на ѕидни површини, Приказ на температурите во °С/ F.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.180,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Мин/Макс приказ, Погоден за користење на маса и на ѕидни површини, Приказ на температурите во °С/ F.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка