СОЛАРЕН ТЕРМОМЕТАР VOLTCRAFT SLT-10

767,00 ден.   Спореди

Компактен термометар со надоврешен термален сензор за кого не се потребни батерии или какво било одржување.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 767,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Компактен термометар со надоврешен термален сензор за кого не се потребни батерии или какво било одржување.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка