СОЛАРЕН ТЕРМОМЕТАР ЗА НА ПРОЗОР

1.296,00 ден.   Спореди

Заради соларното полнење, батеријата на овој ѕиден термометар издржува дури и до 8 години! Од +3 до -2 °C се појавува сигнал на екранот за мраз.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.296,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Заради соларното полнење, батеријата на овој ѕиден термометар издржува дури и до 8 години! Од +3 до -2 °C се појавува сигнал на екранот за мраз.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка