СОЛАРЕН СИСТЕМ ЗА ФОНТАНИ SIENA

19.647,00 ден.   Спореди

Кога сончевата светлина ќе падне на соларниот модул, пумпата почнува да работи и ја разубавува вашата градина со прекрасна водена игра. Стапката на проток на пумпата може да се прилагоди. Со помош на...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 19.647,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Кога сончевата светлина ќе падне на соларниот модул, пумпата почнува да работи и ја разубавува вашата градина со прекрасна водена игра. Стапката на проток на пумпата може да се прилагоди. Со помош на придружните 4 цевки и 2 различни прскалки можат да се направат различни фонтани. Заштитете ја пумпа од мраз и не користете ја зимскиот период!

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка