СОЛАРЕН СИСТЕМ ЗА ПУМПАЊЕ NAPOLI

13.452,00 ден.   Спореди

Совршена комбинација на соларен модул, складиште за батерија со можност за прилагодување на излезениот напон, пумпа и прстен за LED осветлувачки ефекти. Соларниот панел генерира доволно енергија во те...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 13.452,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Совршена комбинација на соларен модул, складиште за батерија со можност за прилагодување на излезениот напон, пумпа и прстен за LED осветлувачки ефекти. Соларниот панел генерира доволно енергија во текот на летото за да функционира пумпата и истовремено ја полни и батеријата. Има интегриран контролер во складиштето за батерии. Не се употребува во зима, поради ризик од замрзнување!

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка