СОЛАРЕН СЕТ ЗА ПЛОВИЛА 45 W

45.017,00 ден.   Спореди

Со помош на овој соларен модул можете да ги напојувате вашите уреди на бродот/јахтата, како што се светилки, радио уредите или радио станица, како и обезбедување на доволно енергија во случај на подо...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 45.017,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Со помош на овој соларен модул можете да ги напојувате вашите уреди на бродот/јахтата, како што се светилки, радио уредите или радио станица, како и обезбедување на доволно енергија во случај на подолги патувања или прекини. Сетот е посебно практичен за употреба на бродчиња и јахти бидејќи е мал, флексибилен, мошне тенок, лесен и отпорен на оштетувања поради пластичната површина. Модулот може да се залепи или прицврсти со штрафови по него може да се оди со што самиот се прилагодува на нерамни површини. Соларниот модул е абсолутно отпорен на вода и е конципиран за континуирана употреба.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка