Соларен регулатор на полнење 12/24V 20 А

2.773,00 ден.   Спореди

Овие пулсирачки регулатори на полнење се идеални за мали и средни соларни системи. Вградената заштита од пренапојување и длабинско празнење и и даваат на соларната батерија максимална заштита.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.773,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Овие пулсирачки регулатори на полнење се идеални за мали и средни соларни системи. Вградената заштита од пренапојување и длабинско празнење и и даваат на соларната батерија максимална заштита.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка