СОЛАРЕН РАЧЕН ЧАСОВНИК 1

1.772,00 ден.   Спореди

Интегрираниот соларен модул го поддржува напојувањето на часовникот и се грижи за значително подолг век на батеријата.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.772,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Интегрираниот соларен модул го поддржува напојувањето на часовникот и се грижи за значително подолг век на батеријата.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка