СОЛАРЕН РАСТЕРУВАЧ НА ДИВИ ЖИВОТНИ СО ДЕТЕКТОР ЗА ДВИЖЕЊЕ

3.215,00 ден.   Спореди

Овозможува по електронски пат да ги разрешувате евентуалните проблеми со некои диви животни на Вашиот имот, градина или поле. Благодарејки на преносливата верзија, уредот може да се монтира на било ко...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 3.215,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Овозможува по електронски пат да ги разрешувате евентуалните проблеми со некои диви животни на Вашиот имот, градина или поле. Благодарејки на преносливата верзија, уредот може да се монтира на било која локација. Дополнително, уредот ја остварува својата намена без употреба на хемиски средства со што е без негативни влијанија по животната околина. Дивите животни се растеруваат со емитирање на бранови со фреквенција од 25 kHz.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка