СОЛАРЕН ПОЛНАЧ -ENERGIZER ETG SP1000

4.189,00 ден.   Спореди

Компактен соларен полнач тип -SP1000 идеален за полнење ел.апарати преку УСБ. Можете да го носите насекаде поради неговата компактност, дизајн и мала тежина. Само поставете го на сончева светлина, пов...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 4.189,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Компактен соларен полнач тип -SP1000 идеален за полнење ел.апарати преку УСБ. Можете да го носите насекаде поради неговата компактност, дизајн и мала тежина. Само поставете го на сончева светлина, поврзете го преку УСБ кабелот и подготвен е за полење.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка