СОЛАРЕН ПОЛНАЧ ЗА МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН

3.154,00 ден.   Спореди

Сo овој компактен и висококвалитетен соларен уред можете да го полните Вашиот мобилен телефон секаде и во секое време. Интерната батерија притоа може потполно независна од мрежа и целосно во склад со ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 3.154,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Сo овој компактен и висококвалитетен соларен уред можете да го полните Вашиот мобилен телефон секаде и во секое време. Интерната батерија притоа може потполно независна од мрежа и целосно во склад со заштитата на животената средина да се полни преку соларните панели со сончева светлина, но исто така може да се полни и преку приложениот USB-кабел. За полнење на Вашиот мобилен телефон имате на располагање 6 различни адаптери за полнење. На тој начин полнењето се извршува преку интерната батерија и на тој начин се извршува независно од сјаењето

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка