СОЛАРЕН ПОЛИКРИСТАЛЕН МОДУЛ 20W-12V

6.667,00 ден.   Спореди

Овие модули се особено погодни за полнење на батеријата на мали островски системи.Рамката на модулот еотпорна на искривување и е направена од алуминиум и обезбедува особено висока механичка стабилнос...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 6.667,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Овие модули се особено погодни за полнење на батеријата на мали островски системи.Рамката на модулот еотпорна на искривување и е направена од алуминиум и обезбедува особено висока механичка стабилност и гарантира лесна инсталација на модулот.Компактните димензии овозможуваат да се оптимално составување на модулот и во затворени средини.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка