СОЛАРЕН МОТОР

531,00 ден.   Спореди

Моќен соларен мотор за движење на демо-модели, мали подвижни излози ( декорации ) итн. Моторот е опремен со кондензатор за потиснување на електромагнетска интерференција.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 531,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Моќен соларен мотор за движење на демо-модели, мали подвижни излози ( декорации ) итн. Моторот е опремен со кондензатор за потиснување на електромагнетска интерференција.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка