СОЛАРЕН МОТОР ТИП - B-148

767,00 ден.   Спореди

Мотор кој работи на соларна енергија. Може да се спореди со висококвалитетните системи, имајќи ги предвид неговите перформанси.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 767,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Мотор кој работи на соларна енергија. Може да се спореди со висококвалитетните системи, имајќи ги предвид неговите перформанси.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка