СОЛАРЕН МОДУЛ 5W/12V

2.183,00 ден.   Спореди

Овие модули се особено погодни за полнење на батерии. Рамката отпорна на искривување е направена од анодиран алуминиум и обезбедува особено висока механичка стабилност, гарантира лесна инсталација на ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.183,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Овие модули се особено погодни за полнење на батерии. Рамката отпорна на искривување е направена од анодиран алуминиум и обезбедува особено висока механичка стабилност, гарантира лесна инсталација на модулот. Компактната димензија овозможува да се постави модулот дури и во затворени простори.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка