СОЛАРЕН КУЌЕН БРОЈ СО LED

СОЛАРЕН КУЌЕН БРОЈ СО LED

4.661,00 ден.   Спореди

Куќниот број со LED се вклучува на самрак, а се исклучува со првото дневно светло.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 4.661,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Куќниот број со LED се вклучува на самрак, а се исклучува со првото дневно светло.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка