Соларен колектор Filasol за топла вода 148 литри фарбан без монтажа.

13.000,00 ден.   Спореди

Соларен систем за топла вода 148 литри фарбан- Filasol, без монтажа, автоматика TK8-A и сонда, електричен греач 2kW со термичка заштита, електромагнетен вентил, магнезиумска цевка против бигор, држач ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Некст Компјутери http://www.superkompjuter.com Детали 13.000,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Соларен систем за топла вода 148 литри фарбан- Filasol, без монтажа, автоматика TK8-A и сонда, електричен греач 2kW со термичка заштита, електромагнетен вентил, магнезиумска цевка против бигор, држач за поставување на кров, 3 метра грејна жица против замрзнување, вакум туби.
Гаранција: 12 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка