СОЛАРЕН ЗАШТИТНИК НА БАТЕРИИ SE 170

2.301,00 ден.   Спореди

Додека ги полните батериите додека сте на одмор, вашата автомобилска батерија дома се празни. Не сакате да се случи тоа! Искористете ја бесплатната енергија на сонцето да ги задржите вашите батерии во...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.301,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Додека ги полните батериите додека сте на одмор, вашата автомобилска батерија дома се празни. Не сакате да се случи тоа! Искористете ја бесплатната енергија на сонцето да ги задржите вашите батерии во добра состојба, дури и кога не се користи за некое време.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка