СОЛАРЕН ДИЗАЈН СВЕТЛО ЗА ГРАДИНА

2.891,00 ден.   Спореди

Технологијата се сретнува со дизајн! На тераса, езерце во градина, во влезната област кај цветовите. Под светлечките стапчиња, инсталиран е високо квалитетен соларен модул на речиси невидлив начин. ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.891,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Технологијата се сретнува со дизајн! На тераса, езерце во градина, во влезната област кај цветовите. Под светлечките стапчиња, инсталиран е високо квалитетен соларен модул на речиси невидлив начин. Ноќе, вградените бели LED се вклучуваат автоматски и обезбедуваат импресивно осветлување, кое е засилено со воздушни меурчиња заробени во стапчињата.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка